PI ROL-TECH - pomoc

Użytkownicy moga kontaktować się z nami nawet po godzinach pracy. Usługa jest bezpłatna. Nie wymaga wykupienia abonamentu na pomoc techniczną czy abonamentu na aktualizację oprogramowania

 1. Bezpłatnie można zawsze:
  1. Skontaktować się z nami i zadać pytanie na temat oprogramowania: jak wykonać jakąś funkcję, co można zrobić w programie, jakie są możliwości zastosowania programu do rozwiązania określonego programu itp.
  2. Przesłać dane do PI Rol-Tech jeżeli istnieje podejrzenie, że dane są niepoprawne. Wówczas sprawdzimy to i podpowiemy sposób w jaki można to poprawić.
  3. Oczywiście poprawiamy błędy w programach i poprawiamy niezgodności w danych jeśli były skutkiem tych błędów.
  4. Płatne są rzeczywiście wykonane usługi uzgodnione z kontrahentem.
 2. Sposób kontaktu
   Każdy sposób jest dobry, ale najczęściej jest to:
  1. Telefon - dysponujemy numerami stacjonarnymi i komórkowymi.
  2. E-Mail - poczta elektroniczna.
  3. Osobiście - zapraszamy do nas lub możemy Państwa odwiedzić.
  4. Zazwyczaj kontakt oznacza pytanie, problem lub potrzebę potwierdzenia sposobu działania programu. Dlatego oczekują Państwo na szybką reakcję. Większość problemów można rozwiązać zdalnie, czasem konieczna jest wizyta u Państwa. Staramy się reagować szybko dlatego opracowaliśmy na własny użytek kilka sposobów komunikacji z naszymi kontrahentami, które bardzo ułatwiają rozwiązywanie problemów.
 3. Nasze możliwości pomocy
  1. Telefon - za pomocą rozmów telefonicznych można rozwiązać naprawdę wiele problemów. Często wykonujemy te same czynności (równolegle) na swoich komputerach i prowadzimy Użytkowników "za rękę". Czasami to nie wystarcza i trzeba zaglądnąć do danych. O tym jest w następujących punktach.
  2. Strona www - oprócz funkcji informacyjnej umożliwia pobieranie programów.
  3. Praca poprzez Zdalny pulpit - Jeżeli firma dysponuje serwerem Windows, to może nam zezwolić na dostęp w trybie terminalowym. Wówczas logujemy sie i pracujemy tak jakbyśmy byli u Państwa w firmie. Zmniejsza to koszty i czas reakcji.
  4. Wykonywanie kopii danych i ich przesłanie do PI Rol-Tech
   1. E-Mail - Programy mają wbudowane funkcje wykonywania i odtwarzania kopii danych. W celu ułatwienia wysyłania kopii można uruchomić funkcję wywołującą program pocztowy, która wstawi plik kopii jako załącznik. Wystarczy wstawić komentarz i wysłać. 
   2. Na serwer FTP - Zasada działania jest analogiczna jak w punkcie poprzednim. Różnica polega na tym, że dane nie są wysyłane za pomocą poczty elektronicznej lecz przesyłane na serwer FTP. Umiemy to odebrać i odesłać w ten sam sposób. Omija się w ten sposób konfigurację programu pocztowego. Jest to istotne przy używaniu poczty poprzez stronę informatyczną - nie ma wówczas programu pocztowego. Trzeba w takim przypadku samemu wstawić załącznik do e-maila.

Co robimy

Zajmujemy się tworzeniem i wdrażaniem systemów informatycznych wspomagających zarządzanie i administrowanie małym i średnim przedsiębiorstwem.

Od 28 lat współpracujemy z firmami branży przemysłowej, rolniczej, przetwórstwa rolnego i jednostkami budżetowymi. Użytkownicy naszych produktów cenią ich bogatą funkcjonalność i przyjazną obsługę.


Posiadamy wieloletnie doświadczenie i praktykę w opracowywaniu i wdrażaniu systemów informatycznych.

Dzięki temu programy zyskały wiele specyficznych i nietypowych rozwiązań stosowanych w procesach biznesowych firm o różnym profilu działalności.

Jeśli następuje rozwój przedsiębiorstwa lub zmiany organizacyjne w łatwy sposób można zmieniać obieg dokumentów i przepływ informacji.

Oprogramowanie

Tworzymy oprogramowanie realizujące potrzeby klientów. Możemy je modyfikować według wskazań naszych Użytkowników.

więcej ...


Analiza potrzeb

Analizujemy potrzeby klienta w celu zastosowania optymalnych rozwiązań biorąc po uwagę koszty, czas wdrożenia, posiadany sprzęt, możliwości pozyskania danych itp.

więcej ...


Wdrożenia

Wdrażamy programy począwszy od przejęcia danych z innych systemów aż do momentu, kiedy Użytkownik może samodzielnie pracować w programach

więcej ...


Pomoc

Przez cały czas służymy pomocą w rozwiązywaniu problemów związanych z użytkowaniem programów, komputerów oraz systemów operacyjnych

więcej ...

Niektóre cechy programów