TeamViewer - Instalacja

 1. Zasady licencjonowania.
   Program TeamViewer ma następujące zasady licencjonowania do użytku komercyjnego (do prywatnego jest bezpłatny) :
  1. Licencje musi nabyć osoba świadcząca usługę pomocy - PI Rol-Tech ma taką licencję.
  2. Druga osoba, z którą łączy się program nie ponosi żadnych opłat - użytkowanie tego programu jest niejako "wliczone" w licencję z poprzedniego punktu.
   Tak więc wymagania licencyjne są spełnione, a Użytkownik nie ponosi żadnych kosztów związanych z instalacją programu TeamViewer.
 2. Instalacja programu
   Są dostępne 2 wersje programu :
  1. QuickSupport - jest to uproszczona wersja TeamViewer i nie wymaga posiadania praw administratora. Z tego powodu zalecamy instalowanie tej wersji. Można to wykonać na 3 sposoby :
   1. Z programu PI Rol-Tech
   2. Pobrać z tej strony
   3. Zainstalować ze strony producenta
  2. Pełna instalacja programu TeamViewer. Wymaga ona posiadania odpowiednich praw na komputerze.

Co robimy

Zajmujemy się tworzeniem i wdrażaniem systemów informatycznych wspomagających zarządzanie i administrowanie małym i średnim przedsiębiorstwem.

Od 28 lat współpracujemy z firmami branży przemysłowej, rolniczej, przetwórstwa rolnego i jednostkami budżetowymi. Użytkownicy naszych produktów cenią ich bogatą funkcjonalność i przyjazną obsługę.


Posiadamy wieloletnie doświadczenie i praktykę w opracowywaniu i wdrażaniu systemów informatycznych.

Dzięki temu programy zyskały wiele specyficznych i nietypowych rozwiązań stosowanych w procesach biznesowych firm o różnym profilu działalności.

Jeśli następuje rozwój przedsiębiorstwa lub zmiany organizacyjne w łatwy sposób można zmieniać obieg dokumentów i przepływ informacji.

Oprogramowanie

Tworzymy oprogramowanie realizujące potrzeby klientów. Możemy je modyfikować według wskazań naszych Użytkowników.

więcej ...


Analiza potrzeb

Analizujemy potrzeby klienta w celu zastosowania optymalnych rozwiązań biorąc po uwagę koszty, czas wdrożenia, posiadany sprzęt, możliwości pozyskania danych itp.

więcej ...


Wdrożenia

Wdrażamy programy począwszy od przejęcia danych z innych systemów aż do momentu, kiedy Użytkownik może samodzielnie pracować w programach

więcej ...


Pomoc

Przez cały czas służymy pomocą w rozwiązywaniu problemów związanych z użytkowaniem programów, komputerów oraz systemów operacyjnych

więcej ...

Niektóre cechy programów