Analizy XLS - pobieranie programu w wersji 2.xx
Pobierz wersję 2.xx

Zmiany w wersji 2.xx

Opis wersji 2.xxZ tego miejsca możesz wykonać instalacje lub aktualizację przez internet. Jeżeli zabezpieczenia komputera nie pozwalają na taką instalację lub chcesz wykonać instalację lokalnie zapoznaj się za artykułem AXLS - wykonanie instalacji lokalnieSposób zainstalowania nowego programu opisany jest w artykule
Instalacja nowych programów

Aktualizacja programów do nowej wersji jest opisana w artykule
Aktualizacja oprogramowaniaW artykułach "Jak uruchomić instalację?: znajdują się dokładne opisy instalacji w poszczególnych wersjach Windows:
Windows ServerWindows 10Windows 7Windows VistaWindows XP.

Jeżeli wystąpiły problemy z pobieraniem pliku Instalatora zapoznaj się z artykułami
Kontrola konta użytkownika oraz Problemy z pobieraniem plików

Co robimy

Zajmujemy się tworzeniem i wdrażaniem systemów informatycznych wspomagających zarządzanie i administrowanie małym i średnim przedsiębiorstwem.

Od 28 lat współpracujemy z firmami branży przemysłowej, rolniczej, przetwórstwa rolnego i jednostkami budżetowymi. Użytkownicy naszych produktów cenią ich bogatą funkcjonalność i przyjazną obsługę.


Posiadamy wieloletnie doświadczenie i praktykę w opracowywaniu i wdrażaniu systemów informatycznych.

Dzięki temu programy zyskały wiele specyficznych i nietypowych rozwiązań stosowanych w procesach biznesowych firm o różnym profilu działalności.

Jeśli następuje rozwój przedsiębiorstwa lub zmiany organizacyjne w łatwy sposób można zmieniać obieg dokumentów i przepływ informacji.

Oprogramowanie

Tworzymy oprogramowanie realizujące potrzeby klientów. Możemy je modyfikować według wskazań naszych Użytkowników.

więcej ...


Analiza potrzeb

Analizujemy potrzeby klienta w celu zastosowania optymalnych rozwiązań biorąc po uwagę koszty, czas wdrożenia, posiadany sprzęt, możliwości pozyskania danych itp.

więcej ...


Wdrożenia

Wdrażamy programy począwszy od przejęcia danych z innych systemów aż do momentu, kiedy Użytkownik może samodzielnie pracować w programach

więcej ...


Pomoc

Przez cały czas służymy pomocą w rozwiązywaniu problemów związanych z użytkowaniem programów, komputerów oraz systemów operacyjnych

więcej ...

Niektóre cechy programów